Víkend Veneto 14.-16.7.17

V pátek jsem vyrazila do Verony do nákupního centra Adigeo, kde je nově Primark. Sice jsme spolu s P. byli teprve měsíc, ale už jsme plánovali společnou dovolenou v chorvatsku a tak bylo zapotřebí něčeho letního na sebe. Na mapě ty čtyři kiláčky pěšky vypadaly easy peasy, tak jsem se vydala na cestu. Ehm, příště už jen busem, ptze v tom vedru, podél dálnice se to zdálo jako deset. Utratila sem hříšné peníze za outfity alá 90.léta, která nesnáším, dala si piadinu a čekala na P. Pak jsme se vydali na jakousi zábavu, rock koncert a pak, otrávení zpěvákem, jeli do centra do baru Malacarne, kterej je postavenej v budově, kde byly jatka. Nejhnusnější záchody, ale lahvová plzeň a točenej staropramen. A pak znova Zoo'e...oslavit koktejlem náš první měsíc. 
Další den odpoledne mě vzal do části parku Lessinia, konkrétně Val di Sorda nebo jak říkají oni v dialektu Progni. Ač když jsem viděla všechny ty žebříčky a ocelový lanka, docela jsem se orosila, ale zatnula jsem zuby, pořádně se spotila a udělali jsme si hezkou vycházku. Bylo to jak nějaký pohádkový kraj..


Pak jsme vyrazili na aperitivo do Castrum v Castelrotto s jeho kamarády, kteří na mě jsou vždycky strašně milý. A odtud do Ca' Bottona na narozeninovou večeři jeho dvou kamarádů. Bylo nás asi dvacet, hrála tam funky jazz hudba, říkala jsem si, že tenhle večer nikdy nechci zapomenout. Být takhle ve středu italského života...jídlo, víno, pohoda. Poznala jsem jednu holčinu z Valeggia, co v Peschieře pracuje jako radiolog a spoustu lidí. Bylo to boží. Jedli jsme mix predkrmů, carne sala, potom tagliata z hovězího...nakonec nějaký dezerty a likér z lékořice, limoncello a grappu. Nakonec jsme tam zůstali ve čtyřech až do zavíračky a kecali. Teda, oni kecali :D

A v neděli Garda, pláž Cavalla (ta nalevo) a bar Motta. A potvrzení našeho vztahu na facebooku. YES. Po čtyřech letech konečně zadaná s nejúžasnějším klukem planety!

Komentáře

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Populární příspěvky z tohoto blogu

Po Itálii vlakem

Rok aupairkou v Itálii...udělala bych to znovu?

Květen 2018